Yoğurt ve Yumurta Maskesi

Her ne kadar zaman içerisinde farklı konu başlıklarına değinmiş olsak da yoğurt ve yumurta maskesi farklı bir saç maskesi olarak ortaya çıktığı için buna daha detaylı bir şekilde yer vermemizin daha mantıklı olacağını düşündük. Bizim önceliklerimiz arasında farklı konu başlıkları yer aldığı için bir süreliğine kadın sağlığı ve hamilelik gibi konu başlıklarına değindik. Dilerseniz kadın forumu bölümüne  göz atarak buradan paylaşıma devam edebilirsiniz.

Yoğurt ve Yumurta Maskesi

Saçlarda meydana gelen yağların giderilmesinde ve kısa zaman içerisinde saçların eski haline kavuşmasında etkili bir maske önerisidir. Bunun yanında genetik nedenlerle yağlanan saçlar üzerinde olumlu etkiler gösterir.

Yoğurt ve yumurta maskesi için gerekli malzemeler;

  • 50 gram yağsız yoğurt
  • 1 adet yumurta

Bu mucizevi maske sizin saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak ve ihtiyacı olan vitaminleri kolaylıkla elde etmesi anlamına gelecektir. İnternette özellikle yabancı kaynaklarda bu konuda çok fazla içeriğe rastlamış olmama rağmen yoğun bir protein kaynağı olan yoğurt ve yumurtanın saçlara masaj yaparak ilave edildiği bu maskenin çok faydasını göreceğinizi söyleyebiliriz.

İnternet adresimizde çoğunlukla kadın sağlığı ile ilgili konu başlıklarını paylaşmaya çalışsak da sizden gelen yorumları referans kabul ederek yeni konu başlıklarına yoğunlaşmaya da çalışıyoruz. Bizi takip edebillirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*