Büyük beden mont modelleri

9 Ocak 2014 0

Yeni sezon büyük beden mont modelleri, kilolu bayanları daha ince gösteren kesimlere sahiptir. Yeni büyük beden mont modellerinde en moda olanlar, kürk yaka montlardır. Bunun yanı sıra, beli kemerli ve düğmeli büyük beden mont modelleri de kilolu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Büyük beden mont modellerinde açık renkler trend olmaktadır. Ancak siyah renk her zamanki gibi büyük beden mont tasarlayan markaların koleksiyonlarında yerini almaktadır. 2014 büyük beden mont modellerinde uzun montlar, trenddir. Kalçayı tamamen örten uzun büyük beden montlar, topuklu bot ve çizmeler ile günlük kombin yapılabilir.

Kışın büyük beden mont modelleri modası

Büyük beden kısa mont modellerinde, deri montlar ve fermuarlı montlar vitrinleri süslemektedir. Ayrıca kapşonlu büyük beden mont modelleri de yeni modern tasarımlara sahiptir. Büyük beden mont modellerinde renk seçeneği fazladır. Bayanları daha zayıf gösterecek, bele tam oturan büyük beden montlar, tayt ve bol paça pantolonlar ile kombin yapılabilir. Kapşonlu büyük beden mont modellerinin yanı sıra, her sezon kilolu bayanların tercih ettiği içi kürklü montlar da yeni sezonda trend olmaktadır.

 

 

Tags: 2014 Büyük beden bayan mont modelleri, Büyük beden fermuarlı mont modelleri, Büyük beden uzun mont modelleri, Yeni szon büyük beden bayan mont modelleri Categories: Moda
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir